rzepy.net

rzepy do wszywania – pasmanteryjne,
rzepy samoprzylepne – z klejem,
rzepy do zgrzewania – z klejem termicznym,
rzepy haczykowe, grzybkowe i plastikowe,
rzepy sztancowane – kółka i kwadraty z klejem i bez kleju,
rzepy dwustronne, elastyczne, techniczne

Rzep termozgrzewalny 

Rzepy termozgrzewalne doskonale sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. Mają one warstwę termotopliwego kleju akrylowego, który uaktywnia się pod wpływem odpowiedniej temperatury zapewniając skuteczne i trwałe połączenie różnych materiałów.

 

Rzepy termozgrzewalne – uniwersalne zastosowanie 

Wysokiej jakości rzepy termozgrzewalne dostępne w naszej ofercie świetnie nadają się do produkcji specjalistycznej odzieży, a także sprzętu sportowego i turystycznego. Wykorzystuje się je m.in. przy tworzeniu namiotów, a także banerów reklamowych. Są niezawodne przy produkcji plandek, pokrowców oraz odzieży BHP. Wysoka jakość ich wykonania sprawia, że świetnie się sprawdzają bez względu na to, gdzie są używane. Klej akrylowy odpowiada za to, że doskonale łączą powierzchnie. Jest on także odporny na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych, dlatego rzep termozgrzewalny cechuje się doskonałą żywotnością.

 

Szeroka oferta rzepów termozgrzewalnych od RADAMEX 

Oferujemy rzepy termozgrzewalne w czarnym i białym kolorze oraz w różnych szerokościach, co pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdą Państwo wersje pętelkowe oraz z haczykami. Połączenie ich ze sobą tworzy komplet. Tym, co wyróżnia produkty dostępne w ofercie RADAMEX jest bez wątpienia ich wysoka jakość oraz trwałość. Są to rzepy o szerokim zastosowaniu oraz atrakcyjnej cenie. Spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

OPIS Rzep termozgrzewalny, czarny lub biały
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE TERMOZGRZEWALNY
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe, jedna strona haczyk lub pętelka
Wymiary w mm 20 25 50 100

Rzep wszywany trudnopalny

Taśma trudnopalna to taśma o podwyższonej odporności na temperaturę. Takie parametry taśmy są niekiedy niezbędne przy produkcji odzieży BHP. Taśma „fire retardant” odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa European Aviation Safety Agency Certification Specification CS- 25 Clause 25.853(a).

OPIS Rzep wszywany trudnopalny, czarny lub biały
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE TRUDNOPALNY
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 16 20 25 30 38 50 100

Dlaczego warto wybrać nasze rzepy termozgrzewalne RADAMEX?

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Służymy również doradztwem i pomocą w wyborze. Oprócz rzepów termozgrzewalnych w naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju produktów, takich jak rzepy z klejem czy rzepowe opaski do kabli.  Specjalizujemy się w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań. Działamy na rynku już od wielu lat wyróżniając się doświadczeniem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ADRES

Radamex

ul. Brzozowa 1

05-822 Milanówek

KONTAKT

tel. 503 006 936

e-mail: rzepy@rzepy.net