rzepy.net

rzepy do wszywania – pasmanteryjne,
rzepy samoprzylepne – z klejem,
rzepy do zgrzewania – z klejem termicznym,
rzepy haczykowe, grzybkowe i plastikowe,
rzepy sztancowane – kółka i kwadraty z klejem i bez kleju,
rzepy dwustronne, elastyczne, techniczne

RZEPY DWUSTRONNE

Rzep dwustronny to specjalny rodzaj rzepu, który składa się z dwóch połączonych ze sobą stron materiału. Z jednej strony haczyk, z drugiej pętelka. Użycie takiego rzepu to idealny sposób na łatwe mocowanie różnych, długich przedmiotów i wiązek kabli. Rzep dwustronny jest bardzo wygodny w stosowaniu, ponieważ nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Taśmy rzepowe dwustronne są popularnym narzędziem stosowanym przy wykonywaniu instalacji światłowodowych i elektrycznych.

Zastosowanie rzepów dwustronnych

Rzep dwustronny jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach. Możesz go używać zarówno w przemyśle, jak i w domowych robótkach. Przykładowe zastosowania rzepów dwustronnych to m.in.:

  • magazynowanie przedmiotów długich,
  • magazynowanie materiałów w rolach (zabezpieczenie przed rozwinięciem),
  • wykorzystanie przy instalacjach światłowodowych i elektrycznych,
  • porządkowanie kabli i przewodów.

Rzep dwustronny – zalety

Rzep dwustronny poliamidowy to bardzo wytrzymały produkt, odporny na wilgoć i skrajne temperatury. Rzepy dwustronne są dostępne w postaci taśm lub opasek do kabli, dzięki czemu można je łatwo dopasować do różnych projektów. 

Rzepy dwustronne a także opaski rzepowe do kabli, kwiatów itp. mają podobne zastosowanie. Bardziej estetyczny pasek pozwala na mocniejsze zapięcie, pozwala „zaciągnąć” połączenie. Natomiast taśma dwustronna to bardziej ekonomiczna wersja połączenia, która ze względu na szerokość a tym samym powierzchnię połączenia pozwala na utworzenie rzeczywiście mocnego zapięcia.

Jakie rodzaje rzepów dwustronnych oferuje RADAMEX?

Firma RADAMEX oferuje rzepy dwustronne oraz rzepy dwustronne samoprzylepne w różnych rozmiarach i kolorach. W naszym sklepie internetowym możesz wybrać spomiędzy różnych opcji, wśród których warto zwrócić uwagę na poniższe:

OPIS Rzep dwustronny haczyk-pętelka
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE DWUSTRONNA H/P
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 10 20 25 50 100
OPIS Rzep dwustronny grzybek-pętelka
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE DWUSTRONNA G/P
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 10 20 25 50 100
OPIS Oaski do kabli wykonane z taśmy dwustronnej
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE OPASKI
DOSTAWA w pakietach 100szt
Wymiary w mm 150 200 300

Dlaczego warto wybrać rzepy dwustronne RADAMEX?

Każdy z trzech powyższych wariantów rzepów dwustronnych wykonany jest w całości z niezwykle wytrzymałego poliamidu. Włókna tego materiału zachowują odporność nawet na uciążliwe, szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak woda czy mróz. Taśmy dwustronne są dostępne również w wersji z samoprzylepną podstawą. Taśma z rzepem samoprzylepna pozwoli wyjątkowo łatwo i szybko przykleić materiał do dowolnej powierzchni. Zalecamy wybrać je, gdy potrzebujesz działać szybko i zdecydowanie. 

Jeśli szukasz trwałego, wytrzymałego i niezawodnego rzepu dwustronnego, RADAMEX jest idealnym wyborem. Dzięki szerokiej gamie produktów i wysokiej jakości materiałom możesz mieć pewność, że wybierasz produkt, który spełni Twoje potrzeby.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

rzep dwustronny
rzep dwustronny
rzep dwustronny

ADRES

Radamex

ul. Brzozowa 1

05-822 Milanówek

KONTAKT

tel. 503 006 936

e-mail: rzepy@rzepy.net