rzepy.net

rzepy do wszywania – pasmanteryjne,
rzepy samoprzylepne – z klejem,
rzepy do zgrzewania – z klejem termicznym,
rzepy haczykowe, grzybkowe i plastikowe,
rzepy sztancowane – kółka i kwadraty z klejem i bez kleju,
rzepy dwustronne, elastyczne, techniczne

RZEPY PASMANTERYJNE

Rzepy pasmanteryjne to najpopularniejszy rodzaj rzepów, przeznaczonych do wszywania. Ich konstrukcja musi być trwała, solidna i prosta w codziennym użytkowaniu. Takie są nasze rzepy pasmanteryjne RADAMEX. To niezawodne elementy, które idealnie sprawdzą się jednakowo przy wyrobach odzieżowych czy obuwniczych, ale też do tekstyliów kuchennych czy materiałowych akcesoriów dla dzieci.

 

Rodzaje rzepów pasmanteryjnych RADAMEX

Poniższa tabela zawiera wszystkie grupy taśm przeznaczonych do wszywania. Rzepy pasmanteryjne wykonane w 100% z poliamidu to najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem ORKO-TEX. Natomiast dodatek poliestru obniża jakość, ale cena pozostaje bardzo korzystna. Obok wymienione są kolory w jakich dostępne są rzepy.

OPIS Rzep wszywany, pasmanteryjny, kolorowy
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE KOLOR
DOSTAWA Nawoje 25-cio metrowe, na jednym nawoju jest haczyk lub pętelka
Wymiary w mm 16 20 25 30 38 50 100
OPIS Rzep wszywany, pasmanteryjny, czarny lub biały
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE PASMANTERYJNY PA100
DOSTAWA Nawoje 25-cio metrowe, na jednym nawoju jest haczyk lub pętelka
Wymiary w mm 16 20 25 30 38 50 100 150
OPIS Rzep wszywany, pasmanteryjny, czarny lub biały
MATERIAŁ 80% poliamid - 20%poliester
OZNACZENIE PASMANTERYJNY PA80
DOSTAWA Nawoje 25-cio metrowe, na jednym nawoju jest haczyk lub pętelka
Wymiary w mm 16 20 25 30 38 50 100 150
OPIS Rzep wszywany, grzybkowy, czarny lub biały
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE GRZYBKOWY PASMANTERYJNY
DOSTAWA Nawoje (krążki) 50-cio metrowe
Wymiary w mm 20 25 50
OPIS Taśma velur współpracująca z rzepem grzybkowym
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE VELUR PASMANTERYJNY
DOSTAWA Nawoje (krążki) 50-cio metrowe
Wymiary w mm 20 25 50 100 150 1500
OPIS Rzep elastyczny - tylko pętelka - czarna lub biała
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE ELASTYCZNA
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 20 25 50
OPIS Rzep niemechacony - tylko pętelka - czarna lub biała
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE NIEMECHACONA
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 20 25 50
OPIS Rzep typu MIX, na jednej stronie haczyk oraz pętelka
MATERIAŁ 100% poliamid
OZNACZENIE MIX
DOSTAWA Nawoje (krążki) 25-cio metrowe
Wymiary w mm 20 25 50

Rzepy pasmanteryjne – właściwości

Rzepy pasmanteryjne to praktyczne, niewielkie i wygodne akcesoria krawieckie. Zazwyczaj sprzedawane są, jako długie taśmy do odcinania odpowiednich fragmentów, jednak na rynku można spotkać także mniejsze modele o różnych kształtach oraz rozmiarach. Produkty te przyszywane są do materiału i służą do wygodnego i prostego zapinania ubrań, galanterii czy nawet obuwia. Co ważne, są proste w obsłudze nie tylko przy codziennym stosowaniu, ale także podczas przyszywania nowych lub usuwania już zużytych elementów. 

 

Rzepy pasmanteryjne – bezproblemowe zapięcie

Za sprawą ich nieskomplikowanego sposobu działania, rzepy pasmanteryjne wykorzystywane są przez wielu producentów tworzących ubranka dla dzieci. Idealnie pasują do okryć wierzchnich dla maluchów i dorosłych jak choćby do kamizelek, narzutek czy lżejszych kurtek. Tego typu szybkie i bezproblemowe zapięcie to świetna opcja nie tylko do butów dla najmłodszych, ale też dla osób starszych, które jednym ruchem mogą zapiąć lub odpiąć taki element w pozycji siedzącej.

 

Rzepy pasmanteryjne – zalety

W branży krawieckiej nasze rzepy pasmanteryjne doceniane są za ich wytrzymałość i trwałość. Produkt można stosować regularnie przy jednoczesnym zachowaniu dobrej przyczepności. W momencie długotrwałego użytkowania rzepu, dobrym pomysłem jest systematyczna wymiana. To kolejna zaleta produktów, ponieważ dotychczasowy rzep można szybko usunąć, a przy pomocy kilku narzędzi ekspresowo przyszyć nowy

Warto też zauważyć, iż takie zapięcie jest całkowicie bezpieczne. Nie przytnie skóry, nie skaleczy palca, co jest istotne, gdy dany wyrób jak obuwie, odzież czy zabawki skierowane są do dzieci. Dzięki temu nawet najmłodsi mogą łatwo nauczyć się zapinania i odpinania bez obaw, że stanie się im krzywda. Miękkie rzepy pasmanteryjne, nie obcierają i nie podrażniają skóry, a do tego nie wpijają się w ciało.

 

Rzepy pasmanteryjne RADAMEX – specyfikacja

W naszym asortymencie dostępny jest bogaty wachlarz produktów, które wykonane są z najlepszych gatunkowo tworzyw. W RADAMEX proponujmy rzepy pasmanteryjne wyprodukowane całkowicie z poliamidu. Ponadto oferujemy rzepy pasmanteryjne w różnych kolorach – od standardowego czarnego oraz białego, przez granat, aż po żółty i czerwony. Jest to szansa, aby dobrać kolor rzepu pod dany element odzieży, dzięki czemu zapięcie będzie niewidoczne.

Warto również zauważyć różnorodność pod kątem wymiarów. Nasza oferta obejmuje rodzaje rzepów pasmanteryjnych o wymiarach m.in. 16 mm, 20 mm, 50 mm, 150 mm, a nawet 1500 mm. Do tego zwoje, które mogą mieć 25 m lub 50 m.

 

Dlaczego warto wybrać nasze rzepy pasmanteryjne RADAMEX?

Nasza marka RADAMEX to uznana, doświadczona i renomowana firma, w której od lat dostarczamy nie tylko wysokiej jakości rzepy pasmanteryjne, a także rzepy przemysłowe czy rzepowe opaski do kabli. Dzięki wieloletniej działalności oraz zespołowi specjalistów oferujemy mnóstwo różnorodnych wersji rzepów, aby każdy znalazł idealną opcję spełniającą konkretne oczekiwania. W RADAMEX systematycznie rozwijamy swoje produkty i odpowiadamy na potrzeby Klientów wciąż tworząc praktyczne, wygodne i wytrzymałe rzepy.

 

W razie pytań służymy pomocą!

Standardowe kolory

ADRES

Radamex

ul. Brzozowa 1

05-822 Milanówek

KONTAKT

tel. 503 006 936

e-mail: rzepy@rzepy.net